Ana içeriğe atla

Drupal altyapınızın diğer yazılım ve uygulamalarla entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Yazılım entegrasyonu, farklı yazılım programlarının birbirleri ile haberleşmelerini sağlayan işlemleri ifade ediyor. Yazılım entegrasyonları sayesinde birbirinden farklı amaçlarla geliştirilmiş olan programlar tek bir ortam üzerinde birlikte kullanılabiliyor. Böylece mevcut yazılımlar bir arada kullanılarak emek tasarrufu sağlanabiliyor.

Drupal esnek yapısıyla entegrasyon işlemlerine imkan veren bir yazılım aracı. Biz de kurumunuzda yaygın olarak kullandığınız bilgi ve yönetim sistemlerinin Drupal ile entegrasyon işlemlerini yapıyor, kurumsal süreçlerinizi tek bir noktadan yönetmenizi sağlıyoruz.

Drupal tabanlı web sitesi ve yazılımlarınız için sağladığımız bazı entegrasyon hizmetleri ve size katacakları:

  • Yaptığımız LDAP entegrasyonu sayesinde mevcut Drupal altyapılı site veya uygulamanıza kurum içinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrelerle giriş yaparsınız. Kurum ağına bağlı kaldığınız için veri güvenliğiniz korunur.
  • Sağladığımız Personel Devam Kontrol Sistemleri entegrasyonları ile personellerinizin devam durumunu tek bir noktadan izlersiniz.
  • Muhasebe ve insan kaynakları yazılımları entegrasyonu ile işlerinizin yönetimini ortak bir alandan yaparsınız.
  • Sosyal medya entegrasyonları ile kurumunuzun sosyal medya etkileşimlerini kolayca takip edersiniz.

Drupal’in esnek yapısı sayesinde kurumunuzda yaygın olarak kullandığınız daha pek çok uygulamayla entegrasyon sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçin, size nasıl yardımcı olabiliriz birlikte konuşalım.

Entegrasyon