Ana içeriğe atla

Drupal ile kurumunuzda yürüttüğünüz karmaşık operasyonları kolayca yönetmenizi sağlayacak web uygulamaları ve kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. İşleriniz kolaylaşırken zamanınız size kalıyor.

Web uygulamaları basitçe internet tarayıcıları aracılığıyla çalışan yazılımlardır. Web uygulamaları ile kurumlar için sadece kurum çalışanlarının erişebileceği intranet sistemler oluşturulabiliyor. İstenirse de kullanıcılar, eposta ve şifre aracılığıyla internet bağlantılarının olduğu herhangi bir yerden kurumsal sistemlere erişim sağlayabiliyor.

Drupal, sahip olduğu üstün özellikleriyle bir içerik yönetim sisteminin ötesinde, düşük maliyetlerle güvenli ve sürdürülebilir kurumsal web uygulamaları geliştirmeyi mümkün kılan bir yazılım aracı. Biz de Drupal'in gelişmiş özelliklerinden faydalanarak kurumsal ihtiyaçlarınıza özel, etkili yazılımlar geliştiriyoruz.

Drupal ile size özel olarak sunduğumuz web uygulaması geliştirme hizmetleri sayesinde:

  • Kurumunuzdaki tüm iş, ürün, proje, etkinlik takibini ve verimlilik süreçlerini izleyip yönetirsiniz.
  • Her türlü raporlama işlemini geliştirdiğimiz sistem üzerinden yürütürsünüz.
  • Kurumunuzdaki yetki tanımlarına uygun olacak şekilde farklı yetkilendirmelere sahip kullanıcılar oluşturursunuz. İçeriklere kurumunuzdan kimleri erişebileceğini ve işlemleri kimlerin ne ölçüde yönetebileceğini belirlersiniz.
  • Tutulan log kayıtları ile hangi işlemi kimin ne zaman yaptığı belli olur. Böylece hem hataların düzeltilmesi mümkün olur hem de kurumunuzda hesap verilebilirlik sağlanır.
  • Etiketleme ve dinamik filtreleme özellikleri ile kurumunuzdaki içerik arşivleme ve yönetimi işlemlerini kolayca yaparsınız.

Web Uygulaması